Masáže PrahaOMEZENÝ PROVOZ

Pouze příležitostný

HOT STONES

 Masáž horkými lávovými kameny

Nemožno provádět u klientů.


Málokterá masáž dokáže navodit takové pocity úlevy jako právě masáž horkými kameny. Proto je ve světě tak žádaná. Určitě si dokážete představit příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly.


Načerpejte novou energii ze síly kamenů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění, vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidňující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně a duševně.


Nahřáté kameny se používaly k léčení např. v Číně, v Indii, Mezopotámii, mezi jihoamerickými i severoamerickými Indiány, na Havaji, i jinde. Lidé ze všech koutů světa věděli už před mnoha tisíci lety o výborných vlastnostech kamenů.


Průběh masáže horkými kameny


Masáž je možno kombinovat s masáží klasickou, nebo havajskou či dalšími technikami, a to dle potřeb klienta. Klasická je vhodná zejména tam, kde je třeba zdravotní masáže. Havajská je zaměřena více na relaxaci.

Masáž je prováděna kameny ohřátými ve vodě na 42 - 52C°. Nemusíte se bát, že by vás masér spálil - kameny bere sám do rukou. Přesto je dobré s masérem komunikovat - ne každému vyhovuje stejná teplota; někteří lidé teplo z kamenů úplně vysávají, zatímco jiní mají citlivou pokožku a snesou jen nižší teploty. Nejprve se rozmístí kameny na klientovo tělo, po prohřátí, asi za 10 - 15 minut, se začne provádět vlastní masáž.

Nejpůsobivější je zřejmě samotný začátek a tedy první okamžik přiložení nahřátého kamene na kůži. Člověk nejprve ucítí velké ale příjemné teplo. To se postupně rozlévá po celěm těle. Masáž je sice velmi intensivní, ale současně naprosto bezbolestná.

Pro zvýšení účinku masáže se používají nejrůznější přírodní oleje.

Po masáži horkými kameny se dostaví celkové uvolnění a duševní pohoda.


POZOR !!!

Níže umístěná blikající reklama není součástí těchto stránek