Masáže PrahaOMEZENÝ PROVOZ

Pouze příležitostný

Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ SE NEPROVÁDÍ!
Med obsahuje např.

- dextriny (složité cukry) – hojivé účinky na pokožku, na popáleniny

- bílkoviny – pyl, včelí výměšky

- organické kyseliny: jablečná, vinná, citrónová

- aminokyseliny

- enzymy

- minerální látky a stopové prvky: draslík, vápník, sodík, hořčík, chlór, měď, železo, mangan, fosfor, křemík, (ne selen)

- vitaminy (C, B1, B2, B3, B5, B6, B8, a B9 a také antibiotické účinné látky)

- aromatické látky

- acetylcholin – reguluje krevní tlak, prokrvuje, podporuje peristaltiku.Přes důležité reflexní zóny zad pak medová masáž stimuluje činnost orgánů těla. Tato technika masáže rukou ve spojení s léčivými účinky medu nanášeným na pleť zad pomáhá odstraňovat toxiny z tělesných tkání.


Klient se po masáži cítí příjemně, lehce, uvolněně, pokožka je hladká, jemná, příjemná, krásně voní po medu. Není vhodné se ten den pak umývat mýdlem, pouze vodou. Mýdlo zanáší póry.

Masáž medem provádíme u zdravých lidí 1x - 2x  měsíčně, u nemocných 1x týdně, u akutních případů i 2x týdně.


Masáže medem pomáhají odstraňovat jedy z životního prostředí, potravin a léků, které se v průběhu života nashromáždily v těle člověka. Je vhodná zvláště při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin. Sem např. patří prevence proti rakovině, potíže srdečního oběhu, alergie (nesmí se ale jednat o alergii na med), revmatické choroby svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, zaplísnění střev, pokožky nebo orgánů, chronická rýma, choroby vedlejších dutin, chronický únavový syndrom, bolesti hlavy, poruchy nervů všeho druhu, potíže s usínáním a spánkem, výtok a poruchy menstruace u žen, deprese.